

Kontrola vezivanja sigurnosnih pojaseva na zadnjim sedištima motornih vozila počela je u ponedeljak 27. jula 2015. godine.
Ministarstvo unutrašnjih poslova akciju sprovodi sa ciljem veće bezbednosti vozača i putnika a Zakonom o bezbednosti saobraćaja propisana je novčana kazna u iznosu od 5.000 dinara za vozače, odnosno putnike koji ne koriste sigurnosni pojas.
foto:FoNet
|
INFO SERVIS |
INFO CENTAR |
BRUSJANI NA VEZI |
O BRUSU |