
Priča se... Kako su u fazi rekonstrukcije vlasti na svim nivoima kao da se nešto "kuva" na ovim tropskim temperaturama i u Brusu.
Već par dana OO URS-a zaseda svako veče a celokupno rukovodstvo OO Jedinstvene Srbije je na pripremama u Jagodini - Akva Park. Ostali takođe zasedaju. Neki su u Guči, na saboru. Kuva svako na svoj način.
Izgleda da čim malo osveži može se očekivati "Od sv. Ilije vlast sve milija".
Priča se... i u Župi će biti nova smena vlasti, najverovatnije za par dana.
Priča se... Nešto se "kuva" na tropskim temperaturama.
Priča se.. ili je stvarno. Videćemo. Za par dana je Preobraženje.
|
INFO SERVIS |
INFO CENTAR |
BRUSJANI NA VEZI |
O BRUSU |